Znajomosc hiszpanskiego w polsce

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zazwyczaj mamy obecnie o nim pewne wiedze oraz wyrobione zdanie. Jednak gdy to chodzi z każdym nowym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dołączyć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe pułapki i zakładamy się w wąskie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub kolejnego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w utrzymanie. Bardzo silny etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową znajomość i od okresu do momentu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te same błędy, zdobywamy sprawdzenia i przeskakujemy na kolejny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w praktykę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym momencie idzie gdy po maśle. Swoja informacja jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także ciekawą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotąd nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Umiejętności w idealnej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z swymi zdolnościami. Procesy, jakich nie tworzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre także te zwykłe też. I jak od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest faktycznie to, że możemy stanowić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek cierpią na zasadzie, dowiemy się, biorąc sposób w mienie i przyjmując go, aż do kupienia mistrzostwa.