Worki filtracyjne teflonowe

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w perspektyw worków filtracyjnych z drugich przedmiotów a o rozmaitym kształcie oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w którym stanowi kłopot z czarnym powietrzem zachodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo popularne - filtry modułowe, które brane są głównie w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro spełniają swoją pracę również przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej możliwości jesteśmy również wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z ciekawości na swoją formę są znaczącą powierzchnię filtracyjną.

Dużo silna gama proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiedz o naszej możliwości można pobrać na polskiej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są widoczne w grup przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie ponadto w Twojej jednostce wykonanie i da utrzymać w nim czystość, i w okresie zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.