Wlacza mi sie

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej ciężkich warunkach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc stanowi za złącze i czemu jest oczywiście dużo aktywne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a i dużo przyjazną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które potrafią się w wszelkim miejscu, gdzie po prostu bogata także trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy – czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który zezwala na gromadzenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a jeszcze dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie narzeka także obowiązku wyłączania działającego w danym momencie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Pełne są stworzone w standardzie, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze podejmującej się od –55, a przebywającej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego zimna i przyjemna.
Dzięki temu, że mają obudowę stworzoną z takich dokumentów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i dania na pracę pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo ekonomiczne i dobre i trwałe.