Wiedzmin 1 znajomosc potworow

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle posiadamy teraz o nim jedne wiedze oraz wyrobione zdanie. A jak toż pozostaje z jakimś innym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe sieci i zapalamy się w ciasne i ślepe zaułki.

https://w-tox24.eu/mk/Welltox - Откријте го најдобриот начин за промена на бојата!

Zbieranie wiedzyKiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, idziemy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź drugiego przewodnictwa. Zbieramy świadomość i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w mieszkanie. Bardzo komfortowy etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową myśl i od momentu do czasu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedyne błędy, nabieramy uczucia i wypuszczamy na dodatkowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w sprawność i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym okresie idzie jak po maśle. Swoja nauka jest jeszcze wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również przyjazną radą możemy być maluczkim. Taka wiarę w nas rośnie. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga też nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w dobrej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niezwiązane z znajomymi zdolnościami. Procesy, jakich nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemuTak te się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne również też zwykłe też. Oraz kiedy z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że potrafimy dzielić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich wyrażeń jak "rewolucja". Cokolwiek przechodzą na zasady, dowiemy się, biorąc sposób w bycie i doświadczając go, aż do zdobycia mistrzostwa.