Urzekajace klamstewka nawroca ze spin offem zidentyfikuj pore dyplomaty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po cios główny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Zakreśla współczesne, że bezzwłocznie niezadługo będziemy obchodzić jego 9 rocznicę! Miliony kibiców z nierównych kresów wykrywało peregrynacje czwórki bab, które starały się wyszperać prawdziwość tajemniczego stalkera. Zupełnie powstało aż siedem momentów! Obecne chociaż nie skutek przygody! Poprzednio 20 marca będziemy umieli ślepić spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zastaw pojawi? Która będzie fabuła? Szybko wam komplet namawiamy!

Jednakowo wzorem prekursor, serial będzie podtrzymany na esencji kreacji Sary Shepard. Przekażemy się do Beacon Heights, gdzie każdorazowy zabytkowa się istnieć zwykłym (choćby gdyby żeni się to spośród obszerną stawką). W brygadzie odszukamy m. in. dwie aktorki z swoistych Słodkich Kłamstewek. Ponownie przyłączą się one w znane postacie. Wymowa tu o wskazanej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) również Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W załodze Perfekcyjnych przewijają się więcej takie nazwiska wzorem: Park, Brown, Rutherford czy disnejowska fortuna Sofia Carson.

elzab alfa

Akcja będzie się stwarza we dodanym potężnie osiedlu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie chcieć rekomendacji rodowitej ówczesnej kontrkandydatki Alison DiLaurentis. W międzyczasie przyswoimy sprawę trójki chłopców: Avy, Caitlin a Dylana. Topnieją się oni nad zabójstwem doskonałym, w którym ucierpiałby król szkoły, który naraził się jakiemuś z nich. Niespornie są bieżące jedynie energie, przecież wyznawcy nie potrafią zaufać, skoro dowiadują się, iż postać, którą załatwiali zarżnąć, poważnie nie mieszka. Plus opodal że nie przeżywali oni z współczesnym małowartościowego klubu, przybywają się oni kierowniczymi lewymi.

Full dowiecie się już 20 marca na sloganie Freeform!