Tlumacz angielski was

comarch wms

Tłumacze angielskiego z Krakowa z takiego okresu skarżą się na nasz los. Mowa oczywiście o tłumaczach przysięgłych, często tych o najmniejszym stażu. Po raz pierwszy usłyszeć można stanowiło o ich niedoli zaraz po wpisaniu naszego regionie do strefy Schengen.

 

Kolejna fala protestów, a raczej zwykłego narzekania pojawiła się zaraz po prawu w Balicach jednej z najwyższych w Europie baz pewnego irlandzkiego taniego przewoźnika, którym latają głównie osoby z Wysp Brytyjskich chcące przyjemnie spędzić moment w bliskim regionie. Chodzi tu o krótkie pobyty tworzące się zwykle w piątek wieczorem, a przechodzące w niedzielę.

Dlaczego tłumacze angielskiego z Krakowa tworzą się tak źle? Lub kobiety te przyjeżdżają do nas z plikiem dokumentów do uczenia również nie chcą płacić? To żeby też nie było takim problemem. Dość zabawne z strony nie-tłumacza fakty są takie, że kobiety anglojęzyczne przylatują, zaczynają broić, wypijają zbyt bardzo alkoholu a potrzebują balować do rana. Niestety, powoli zaczyna brakować im zdolności a gdy wreszcie sięgają zera, policja zbiera ich z nawierzchni i zamyka na salach wytrzeźwień.

Z takimi osobami trzeba się jednak jakoś porozumieć, co świadczy konieczność sprowadzenia tłumacza przysięgłego. Tłumacz przysięgły nie jest odpowiednia odmówić w takim przypadku wezwania policji i choć czasami się to sprawia, możliwe jest wówczas więc, kiedy policja nie nalega. Jeśli odmawia starszy tłumacz, policja skupia się do młodszego stażem, a on teraz zazwyczaj nie jest szanse odmówić natomiast w sobotę lub niedzielę nad ranem musi odwiedzić komisariat, by porozmawiać z bardzo podchmielonymi klientami, co stanowi gwoli niego rzadko uciążliwe.