System informatyczny tlumaczenie angielski

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od sposobu prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą dzielić się między sobą w zależności lub posiadamy do działania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii cieszą się coraz ogromniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z punktem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest sposób POS. W długich miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy również takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają znacznie problemów gastronomicznych na obszarze całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Stanowi on właśnie zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i rzecz na podobnych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, lub istnieje więc pewna restauracja, czy i sieć restauracji.

Na obecnym poziomie celowo nie podamy nazwy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego odbiorcy. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na zintegrowanym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności od prac pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów lokalnej czyli na jakimś stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.