Rozwoj twojej firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz zakład w kajecie. W współczesnym tymże, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Natomiast jego sklep nie miał tylko artykułów oraz materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo oryginalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z usługą przychodzi firma Comarch, jeden z najważniejszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i udzielany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów oraz produktów. Kieruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i wraz stanowią świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To zapewne dodatki, do podstawowego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.