Rozwoj przedsiebiorstwa cytaty

Wraz ze zmianą trybie bycia, wszechogarniającym nas pośpiechem, często jest tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby pracujemy w pobliskich sklepach czy dyskontach, i po większe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie jeździmy do ważnych sklepów, w jakich potrafimy zakupić dosłownie wszystko. Rozpocząwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche lub w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki zdrowe i higien, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu i możemy „świeże” warzywa, produkty i ciało. Jednak czy aby na pewno świeże? Tej pewności nigdy być nie będziemy biorąc mięso w hipermarkecie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, przekonując do zakupu. I jeśli market doda do tego niezwykle korzystną cenę mięso idzie z półek a właśnie nieliczni zastanowią się i … wyjdą do hurtowni mięsa. Oczywiście można zdecydować się na taki zakup w markecie, jednak to istotna okazja, piękna sztuka ciała w popularnej cenie. Wprowadzamy do domu, i tam mięsko już tak apetycznie i wdzięcznie nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem dostępnym w sklepach czy dyskontach jest poważna. Przede wszystkim dlatego, że żadna hurtownia mięsa nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez który może stracić dobrą firmę, użytkowników i dochód. Nowa sprawa, hurtownia kupując mięso kupuje go zazwyczaj tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. I jeśli obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej rynek jest zapewniony. I nawet większe niż w sklepach ceny nie są w stanie zniechęcić klientów do kupowania mięsa w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, jakie z pewnością korzystnie wpłynie na bliskie zdrowie.

Biorąc pod uwagę powyższe niekwestionowanym ujawnia się zwycięstwo hurtowni mięsa nad kupieniem go w szerokich sieciach handlowych. Jakość, gwarancja świeżości i wartości odżywcze to myśli, które wychodzą się nie mieć wartości przedstawionej w walucie.