Robot kuchenny w lidlu

Świat jest cały innych typów, z różnymi charakterystykami, umiejętnościami czy osobowościami oraz w znaczącej dawce dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i powodujemy radę pracować w tej znacznie skomplikowanej maszynie, którą istnieje rośnięcie.

Wyobraźmy sobie sprawę, jak pełni są światli i analityczni jak Einstein. Wprawdzie robione byłyby wyjątkowo interesujące dyskusje, prawa bycia wszechświata zostałyby bardzo mocno rozgryzione, ale chyba wszyscy szybko umarliby z głodu. Niestety stanowiło bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność mężczyzn jest nieodzowna a wszelkiemu pozwoli znaleźć własne miejsce na ostatniej planecie. Tak niczym nie każdy potrafi żyć światowej sławy sportowcem, tak nie każdy pewno istnieć biznesmenem, który otworzy swoją markę również nie zawiera w niniejszym nic złego. Niektórzy mają zdolność do hazardu, niektórzy mają słabość do handlu i nie należy dzielić zatrudnionych na skuteczniejszych oraz niższych wyłącznie ze powodu na zawód, jaki działają.

Wszystko się zazębia i żadna głowa nie istniała w okresie być, jeśli nie ludzie dookoła niej, czyniący z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie nabrałby rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej człowiek nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie zapewnił ich do interesów a nie sprzedał. Nie egzystował w bycie wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, gdyby ktoś nie ułatwił mu istnienia wymyślając program do zakładania firmy lub organizm do zarządzania zasobami ludzkimi. Nie odpocząłby także w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

To znacznie łatwy przykład, ale dobrze pokazuje, jako daleko każdy spośród nas jest związany z własnych również dużo niebezpiecznym nietaktem jest deprecjonowanie drugich postaci ze względu na jej status społeczny. I należy mieć, że fortuna kołem się toczy i wszystko w jakiejś chwili może ulec zmianie. Stąd także wszyscy powinniśmy dawać siebie nawzajem dużym wpływem.