Pyszna surowka z rozdrabniacza

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich i nie tylko polskich potraw. Można je wykonywać praktycznie z każdego warzywa, połączonego z innymi w odpowiednich proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic więc dziwnego, że nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, ale jest także prawdziwą bombą witaminową, niezbędną do utrzymania naszego ciała w dobrej formie.

Domowe surówki

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_posnet_temo_hs_ej/

Gotowe surówki możemy kupić w sklepach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu przypadkach jednak dużo bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, a jedynym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To dlatego w każdym domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niewielkie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w każdej kuchni. Jest wyposażone w wygodny pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w całości, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Dobrej jakości rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z całym selerem czy burakiem.

rozdrabniacz do warzyw elektryczny

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/_dodatkowe/Instrukcje/mkj250_6i7_instrukcja_polkas.pdf

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny

Taki rozdrabniacz to sposób na to, jak przygotować pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakiekolwiek inne warzywa w takiej kombinacji, jaką najbardziej preferujemy, i włączymy urządzenie, a po kilku sekundach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. I to wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni – estetycznie, szybko i dokładnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która marzy o tym, by jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które oszczędza nasz czas, i motywuje do tego, by jeść jeszcze więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl