Program ksiegowy w excelu

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w centrum Windows, są bardzo proste zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są same firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania również swobody w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem pomysłu jest element Płace. Wydaje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwala także na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że wtedy stanowić dużo popularna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może ograniczać się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane kolei w przepisach, które z drugich powodów mogą po prostu nie przybyć do grup klasycznej.