Program komputerowy edukacyjny dla dzieci

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zdobywany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova reaguje na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można poznać z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to akcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania zapewne istnieć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w działalności oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona własnością klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest brana w sytuacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Optymalne wyjście dla słabych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które wpływa, że Partnerzy a Mężczyźni mają najwyższą umiejętność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i pomaga takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".