Program dla firm fiat

Gospodarka magazynowa

PC Market firmy Insoft więc niezwykle elastyczny program, także dla młodszego biznesu kiedy także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny jest w wpływu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W ilość rozwoju jednostki można zwiększać ją o kolejne elementy. PC Market jest łagodnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez swoich konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym etapie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci ostatnie wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile traktuje Ci coraz wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program opisze jaką suma pieniędzy trzymasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz z uwadze kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najświeższych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i otwarty w obsłudze, w intuicyjny zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest łatwy, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a także wszelkiego rodzaju sprzętem, który ważna zobaczyć w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.