Pos system ipad

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, toż znacznie dokładnie znasz, że szybkość obsługi mężczyzny jest samotnym spośród najważniejszych wyzwań, którym wymagasz sprostać. Jednakże zapewne nie domyślałeś się nigdy, że ważny pomysł na ten zakres ma nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz jednocześnie samo wprowadzenie zamówienia do porządku i oddanie go w kwocie fiskalnej.

 

Jeśli a Twój lokal wyposażony istnieje w klasyczne lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ostatni element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio miesza się na jego spełnienie, także jego wada z oferowanych przez Ciebie usług!
Na wesele na targu pojawia się coraz bardzo udogodnień, a branża gastronomiczna może posiadać z coraz bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na grupę świadczonych usług! I obecnie z taką pracą, która stanowi na celu poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Jesteśmy Ciż do zaoferowania jeden z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa stanowi nie dość, że bardzo intuicyjna, to też do złudzenia przypomina rzecz na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc goście nie będą traktowali większych trudności z adaptacją do nowych rozwiązań! Ponadto cały program postępuje w trybie dotykowym, zapewniając lekki oraz co najważniejsze, bardzo większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technologicznym i łatwością obsługi, ponieważ występuje ona poprzez wpisanie odpowiedniego dla poszczególnego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Ci na obsłudze użytkownika na najwyższym, światowym poziomie! Gastro Pos jest wykorzystywany i doceniany w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i doskonałych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i stwórz, by Twój dom wzniósł się na jeszcze wyższy stopień!