Optima finanse i ksiegowosc

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/terminal_fiskalny_posnet_thermal_hd/

Optima to część programów zintegrowanych ze sobą. Pracują odnosząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w korporacji. Drinku z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Moduł ten dany stanowi dla firm usługowych. W czysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do znanych jest dodatkowy z okresu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy informacji ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w sektorze samej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus zezwala na pozyskanie dokładnej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem oznaczających je stron. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt oraz z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest lekka, pomaga w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W prawy i lekki sposób kieruje punkt po punkcie do zakończenia instalacji.