Opinie o programie enova

pozycjonowanie krakówTworzenie, projektowanie, pozycjonowanie stron Kraków

Enowa to projekt płacowo – kadrowy oddany do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program obcuje z Programem Płatnika, Rejestratorami Czasu Pracy oraz środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia odpowiednie wymagania polskiego ustawodawstwa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

 

Dział kadr to rozbudowana ewidencja osobowa zezwalająca na spadek i wgląd do danej takich, jak: dane człowieka czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne i dane podatkowe – koszt i przysługujące ulgi. Enova idzie na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu dopuszczalne jest zapewnienie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje zezwalają na realizację dodatkowych opłat, ustalenie czasu pracy oraz zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą opcją są ergonomiczne kalendarze, które pozwalają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od dawnego grafiku – obecności i nieobecności oraz zgodność z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia postawienie na platformie zamieszczonych danych wydruków różnego typu sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich modyfikację w tamtym programie.
Enova to układ płacowo – kadrowy godny polecenia. Spokojny i praktyczny w obsłudze. Raporty z reguły wyświetlanych danych można tworzyć w prosty sposób, zaś niektóre dane oddadzą się importować do zespołu z Excela. Każdy element wprowadzanych danych pozwoli na stworzenie dowolnego zestawienia. Organizm jest niedrodzy w obsług. Zakup pomysłu to pewna inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie użytkowanie to świetna inwestycja w swój wysoki chwila i finanse.