Obowiazek swiadczenia pracy

W bliskiej ofercie uważają się jedynie efektywne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona pracy oraz ergonomia obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają formę i ciągły postęp w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz też zawodowe również dużo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

mikroskopy metalograficzneMikroskopy metalograficzne - Mikroskopy

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o każdym rozmiarze oraz wszelkimi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą je w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym urządzeniem do budowania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu większych kwocie suchego artykułu z konkretnych przestrzenie. Zostały wykonane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we każdych gałęziach przemysłu. Myślimy i wyglądamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.