Niezbedny sprzet w sklepie spozywczym

Wszyscy cenimy urządzenia i maszyny, które w jakiś sposób wyręczają nas w pracy, albo chociaż ułatwiają pracę. Jednym z takich urządzeń, które ułatwia pracę człowiekowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, że jest to niezastąpione urządzenie gastronomiczne, które jest niezbędne w każdej placówce gastronomicznej, w każdym sklepie, a także w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów

Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie posiada takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, gdyż nie ma takiej konieczności, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych produktów. Więc bezcelowe byłoby kupowanie dużej ilości artykułów spożywczych, jak to bywało w czasach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę dużej ilości konsumentów zgromadzonych w sklepie. Pokroi produkt w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za pomocą niej kroić produkty miękkie, jak i średniej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest prosta i szybka.

krajalnica maga 310p

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/noz_do_krajalnicy_ma-ga_612pt_s712t_a812t-_300mm_teflon.jpg

Wszystko zależy od noża

Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w swej budowie posiada ostrzarkę, która umożliwia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi produkt w jednakowe plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest proste w obsłudze i bezpieczne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż działa ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy korzystając z rączki przymocowanej do stołu. Urządzenie jest bardzo higieniczne i przyjazne dla zdrowia, gdyż wszystkie jego elementy, które stykają się z krojoną żywnością wykonane są ze stali nierdzewnej. Co sprawia, że nie ma możliwości ku temu, by powstała rdza na częściach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są wszystkie elementy krajalnicy, a więc można ją spokojnie myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja również szybka możliwość zdemontowania krajalnicy.