Logo firmy program

Program symfonia handel zaczynany jest w sprzedaży. Najczęściej używany istnieje w krótkich oraz małych firmach. Program skupia się i pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwoli na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współpracuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze cechy programu Program trwa w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a dodatkowo współpracuje z bankami. Symfonia handel stosowany jest w drugiego rodzaju firmach handlowych oraz usługowych. Oprogramowanie zezwala na stworzenie zestawień graficznych. Dzięki planowi możemy zauważyć rodzaj i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z planem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pomocy możemy być raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i trwania dostaw.

Program pozwala na dobre przeprowadzanie inwentaryzacji. Przydatna istnieje więcej funkcja przyśpieszonego wystawiania materiałów i materiałów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia książkę z bazą kontrahentów. Pracownik jest zdolność uzupełniania i edycję bazy kontrahentów. Użytkownicy potrafią stanowić wybierani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest prosty interfejs (wygląda ładnie i stanowi czytelny w obsłudze). Dzięki temu rola z organizmem jest duża i skuteczna. Program symfonia handel może istnieć wprowadzany w firmach, jakie nie posiadają nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Dużym atutem programu symfonia handel jest duża nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych ćwiczeń i kosztów.