Krajalnica zywnosci ma ga 310p

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: wysoka marka oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez naszego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest dosyć niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do cięcia przede wszystkim nowego typie wędlin i ciała, jednak z powodzeniem może stanowić wykorzystywany też do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótkotrwała i bardzo precyzyjna, a wykorzystanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i wykonane z tak trwałych, łatwych w sprzątaniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i warunki sanitarne. Każdy składnik tego urządzenia, który ma jakąkolwiek styczność z żywnością, jest zrobiony z faktów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz trzymał tegoż problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią wyniki do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do tego, by znów leczyło "jako inne".