Krajalnica mas4000w

Krajalnice są niezbędny element wyposażenia sklepu, gdzie liczni klienci życzą sobie pokrojenia na plasterki wędliny, czy sera. Równie konieczne są w terenach, w jakich sięga się siedzi w kierunkach konsumpcji. Ma-ga krajalnice stanowią doskonałe rozwiązanie, gdyż ukazują się szerokim wachlarzem możliwości, jak jeszcze umiejętności.

zagrożenie wybuchemZagrożenie wybuchem GRUPA WOLFF

Za pomocą krajalnicy można w porządek prosty, bezpieczny, symetryczny i silny pokroić wszelki rodzaj materiału. Dużo kobiet dziwi się nad tym, jakie wybrać krajalnice ? Warto więc przedstawić kilka propozycji. Do pewnych z nich pasuje krajalnica ma-ga 310p2. Dostarcza do krojenia wszelkiego typu żywności. Można za jej uwagą pokroić zarówno twarde, kiedy również słabe produkty np. wędliny, sery, warzywa, gdyż ma-ga krajalnice są uniwersalne. Jak i popularne w obsłudze i zaprojektowane tak, by zapewniały utrzymanie najwyższych warunków sanitarnych. Różnym stylem jest krajalnica maga 310p. Jest ona przeznaczona przede każdym do cięcia sera. Krojenie przeprowadza się grawitacyjnie, czyli bez konieczności dociskania żywności. Lecz potrafi ona płytę dociskową za usługą której można skroić artykuł do tyłu. A zatem jest efektywna, ponieważ nie pozostawia odpadów. Następny rodzaj stanowią krajalnice maga 612p. Są one dane do krojenia artykułów w interesach mięsnych, a więcej w innego rodzaju sklepach spożywczych. Można przy jej usługi kroić zarówno produkty miękkie, kiedy na dowód pomidory, a i twarde wędliny na plastry o grubości do 28 milimetrów. Unikalna ostrzarka zapewnia utrzymanie wysokich parametrów ostrza noża krojącego. Inny rodzaj krajalnic, to krajalnice ma-ga 210pT. które są urządzeniem dedykowanym do cięcia sera. Zrobione z środków nierdzewnych, jak wszystkie urządzenia tego modelu. Dodatkowo nóż, pokrywa noża, płyta oporowa są pokryte teflonem. Pochylone ostrze umożliwia krojenie grawitacyjne na plastry do 16 milimetrów. Najmniejszym zaopatrzeniem w kolekcji jest ma-ga krajalnice 210p. Taki typ krajalnic poświęcony jest do gruncie w średnich sklepach, małej gastronomii, lub firmach cateringowych. Urządzenie sprawdzi się również dobrze w polach domowych. Plusem jest niewielka cena, oraz wysoka klasę materiału.
Obecnie bez tego pokroju urządzeń trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie stoisk sklepowych, które oferują wędliny i sery. Jak również dużych lokali gastronomicznych, stołówek, i nawet gospodarstw domowych, gdzie krajalnice są i coraz częściej nabywane i stosowane.