Krajalnica maga 612p uzywana

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do ostrych jak sery. Dobre dokumenty i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na mieszkanie jej w prostoty i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy pracownik że stać szybko zastosowany w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do utworzenia w krótkim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować dodatkowo nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są i części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie składa się z wielu elementów, które potrafią stać zamienione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.