Krajalnica frytki

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy i przyjemne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej wartości Krajalnica została skonstruowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz realizację maszyny. Produkty z jakich zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zajmują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały uczynione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje również wyposażona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale jak szuka się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.