Krajalnica elektryczna do warzyw

Firma Ma-Ga przedstawia profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta dedykowana jest do cięcia zarówno miękkich jak i silnych produktów. Plastry żywności będące efektem krojenia mogą liczyć ogromną grubość do 28 milimetrów. Urządzenie spowodowane jest z środków zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Związek z żywnością są inne części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane stały ze określeni nierdzewnej. Pozostałe elementy urządzenia są zrobione z anodowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest typowym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i korzysta 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, oraz jej kształty całkowite to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

http://pakowarki.pl/produkt/pakowarka-prozniowa-tepro-pp3-3/

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co eliminuje potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do indywidualnego końca bez pozostawiania resztek jest dany dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica wyposażona istnieje w porządek zabezpieczeń. Napęd silnika zaczynany jest przez system styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego włączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano też blokadę, która ułatwia zdjęcie stołu podawczego jedynie wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra spotyka się w sytuacji zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p chodzi po każdorazowym użyciu dokładnie oczyścić z drugich resztek żywności. Sprzyja to prawy sposób demontażu poszczególnych części, jaki nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. By zapobiec przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało również zabezpieczone specjalną osłoną.