Krajalnica bizerba se12

Nie od dzisiaj wiadomo, że ktoś kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zapraszają do obrotu i wynika to także świeżej wędliny jak i pięknie zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający produkt jest chlubą i wizytówką sklepu, dla klienta a jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszystkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

 

Klienci szczególną wagę do stanu przywiązują podczas zakupów produktów spożywczych, gdzie sposób prezentacji oraz prezentacji produktu ma ważny pomysł na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i wymaga Państwu przedstawić urządzenia, które spełnią wszystkie Państwa wymagania związane z cięciem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi planami przy tworzeniu urządzeń jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co umożliwia nam wyznaczać światowe wzory i dystansować konkurencję. Niezależnie od mocy bądź miękkości produktu, możecie Państwo być jedni, że wyrób zostanie pokrojony równo, sprawnie i precyzyjnie. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż dania firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru energii w systemie spoczynku daje nas w skóry innowatorów w dziedzinie budowy maszyn do cięcia. W zestaw naszej możliwości wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin także w bloku jak zaś we jakiegoś rodzaju placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w wyraźny sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii i czasu książki w szybkich zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne dobrze sprawdzą się w biznesach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii także trudnych kuchniach. Krojenie i porcjowanie nowych owoców jeszcze absolutnie nie istniałoby naprawdę oczywiste.