Jakie wybrac oprogramowanie dla malych i srednich firm

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na program ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to doskonałe narzędzie dla małych i średnich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr i płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat

Program ten może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Wynika to z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego dostępne są w nim różnego rodzaju narzędzia do raportowania i analiz oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

oprogramowanie dla gastronomii krakówSystemy dla gastronomii - oprogramowanie Polkas Kraków

comarch-erp-optima-1

źródło: http://www.comarch-polkas.pl/wp-content/uploads/2015/07/comarch-erp-optima.jpg

Abonament

Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można uzyskać nie tylko dostęp do jego podstawowych i zaawansowanych funkcji, ale także do asysty technicznej, która umożliwia rozwiązywanie bieżących problemów oraz wdrażanie rozwiązań dostosowanych do konkretnej branży i firmy. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów i całej firmy, ale także przyczynić się w pośredni sposób do zwiększenia jej zysków.

Demo

Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online lub też z 60-dniowego dema offline. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu można podjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego obecnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.