Filtr powietrza audi a4 b5

Filtr magnetyczny jest określony specjalnie do pomocy domowych oraz nowych niewielkich przemysłowych instalacji centralnego ogrzewania oraz pozytywnej wody użytkowej, a zarówno do całych urządzeń włożonych w takich instalacjach przed zanieczyszczeniami ciałami stałymi. Przez coraz powszechniejsze stosowanie wysokiej wartości urządzeń i armatury kontrolno – pomiarowej w instalacjach, jest konieczność filtracji wody, gdyż ich sprawna i niezawodna praca warunkowana jest godnym stopniem czystości przepływającej wody.

Filtry magnetyczne należy nakładać na rurociągach tak, aby kierunek przepływu wody był prawidłowy ze strzałką odlaną na kadłubie, a pokrywa uważała się na części filtra. Filtry mogą być wznoszone na rurociągach poziomych i pionowych. Filtry magnetyczne dopasowują się z kadłuba, wkładu siatkowego, pokrywy, wkładu magnetycznego, uszczelek oraz elementów złącznych. Konstrukcja filtrów gwarantuje wysoki efekt filtracji wody dzięki możliwości dwuetapowego oczyszczania: technicznego i magnetycznego. Filtry magnetyczne możemy skorzystać w prywatnych instalacjach centralnego ogrzewania, podgrzewaczach przepływowych, pralkach automatycznych, zmywarkach do naczyń, instalacjach wodociągowych, które zapewniają wszystkie urządzenia podgrzewające lub chłodzące wodę. Efekty działania filtrów magnetycznych to między innymi zapobieganie uszkodzeniom budów i położonych w niej urządzeń, zwiększenie efektywności zainstalowanych magnetyzerów, obniżenie kosztów eksploatacji, zmniejszenie oporów przepływu wody lub cieczy w budowy. Filtry magnetyczne posiadają dużo korzyści, kiedy na przypadek brak kosztów użytkowania, są one także praktycznie bezobsługowe.
W Anglii otrzymuje się ponad 20 milinów budynków jednorodzinnych, w których większość ma założony system ogrzewania ogrzewania, a koniec obecny istnieje w czołówce rozwoju nowoczesnych, ekologicznych technologii, które pomagają działanie systemów grzewczych. Na odległości kilku poprzedni lat w Anglii zostało sprzedanych ponad milion filtrów magnetycznych.