Enova365 wymagania

Enova365 jest tylko naszym systemem ERP, który wspiera administrowanie w określonym przedsiębiorstwie. Program ten istnieje gotowe rozwiązanie oddane do zarządzania zarówno firmami, kiedy również organizacjami. Architektura całego oprogramowania umieszcza się na modułach. Mówią one zbyt dany obszar działania danego przedsiębiorstwa. Potrafi zatem żyć sprzedaż, księgowość, kadry, czy obsługa klienta. Wszystkie podzespoły są ze sobą zintegrowane. Dzieje się właśnie dzięki wspólnej bazie danych.

 

Całe oprogramowanie jest dopasowywane do właściwej organizacji. Stąd więcej istnieje ono otwarte w trzech wersjach, takich jak enova365 srebrna, enova365 przyjemna i enova365 platynowa.
Srebrna odmiana to oprogramowanie dane w głównej mierze dla średnich i średnich przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa odbywa się przy pomocy Księgi Zysków i Rozchodów.
Złota wersja przeznaczona jest dla wymagających klientów. Wersja ta dana stanowi dla średnich także dużych przedsiębiorstw. Posiada moduły obsługujące sprzedaż i kadry i płace oraz wzbogaconą funkcjonalność w układzie do grupie srebrnej.
Platynowa wersja zaspokaja największe wymagania użytkowników. Sposób ten podlega w żaden metoda nie ograniczonej rozbudowie.
Mienie z planu enova może podejmować się na chwila rodzajów. Potrafi wtedy istnieć stara praca na komputerze w oknie programu. Z zespołem można i komponować się przy pomocy przeglądarki internetowej czy przy pomocy urządzenia dotykowego.
System można zastosować do biura między innymi poprzez zakup bezterminowej licencji. Oprogramowanie można też wynająć i kupować okresowy abonament.

System przewidziany jest w szczególności dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest eksperckim oprogramowaniem, który pomaga nie tylko procesy pracy, a też wspiera podejmowanie decyzji. Pomaga rozwiązywać problemy oraz służy w projektu unikania błędów. Jest ustalonym rozwiązaniem, polecanym przez tysiące naszych firm.

System enova365 zawsze odpowiada tym potrzebom firmy. Prezentuje się wysoką wartością oraz najwyższą skutecznością w wprowadzaniu żyć i oszczędzaniu. Ponadto łatwo go napełniać i rozbudowywać o dodatkowe moduły.