Ekran dotykowy nie reaguje

GASTRO POS jest programem, który pozwala na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce powszechny system na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w pozycji kelnerom oraz tymże jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i długich szkoleń, i niezwykle przydatna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z ogromną gamą funkcji, bardzo dobrze sprawdzi się w nie dopiero w średnim, pojedynczym lokalu, lecz oraz w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi szczególnie elastycznym systemem, jaki zdobędziemy na rynku. W relacji od profilu lokalu, albo jest więc bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najidealniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy jak również sukcesie jaki generuje. W zależności od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma wstęp do pełnych opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.