Diody led akwarystyka

Każdy z nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które proponują nam drogę ewakuacji w razie zagrożenia. Stanowią ostatnie oznaczenia, które zgodnie z prawem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą wybierać się w instytucjach rządowych i przedsiębiorstwach prywatnych. Objawy te posiadają na końca oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w którym trafiło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te grają najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

Wraz z wzrostem technologii uzyskaliśmy możliwość korzystania oświetlenia awaryjnego led. Za jego pomocą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i rozwiązania awaryjne bez wydatkowania dużych środków. Diody LED wyróżniają się dużą wydajnością świetlną i złym poborem energii elektrycznej. Potrafimy je dawać bezpośrednio na ścianie czy suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim rozmiarom oraz niewielkim kosztom eksploatacyjnym są bardzo pozytywną alternatywą dla tradycyjnych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

http://freshcore.pl/Tworzenie, projektowanie, pozycjonowanie stron Kraków

Cechą szczególną oświetlenia awaryjnego jest szansa jego używania podczas niedoboru lub całkowitego braku prądu. Jeżeli jesteśmy do postępowania z niespodziewaną luką w dostawie energie w skutku awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, które potrafi pracować bez zasilania nawet do trzech godzin. To wyjście jest gwarancją bezpieczeństwa dla polskich gości oraz odbiorców w razie zagrożenia.

Nowa metoda podświetlenia LED nie tylko gwarantuje nam małe koszty eksploatacji, ale jeszcze droga na drugie bezpieczeństwo swoich instytucji i przedsiębiorstw.