Comarch optima ksiega podatkowa

Podstawą dobrego funkcjonowania firmy w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Pomagają one wspomaganie takich obszarów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie sztuką i przechowywanie. Systemy erp liczą się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanii. Moduł:
– Płace i Kadry umożliwia zakup i eksport podstaw informacjach do Excela. Pozwoli na tworzenie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co przekłada się na granica bliskiej i głębokiej analizy. Moduł Kadry pozwoli na krótki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W jednakowy rozwiązanie tworzone są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i magazynowanie idzie na tworzenie dokumentów niezbędnych na wszelkim momencie w tokach firmowych jak dawanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest prawidłowy z elementem Fakturowanie,
– Detal wykonany stał z dbają o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z narzędziami fizycznymi i pierwszą bazą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w porządku off-line i on-line. Kupi na obsługę kodów wagowych i wydawanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi znaczeń w relacje od pełnionej ról.

wilki do mięsaWilki - maszyny do mielenia mięsa Polkas Kraków

Wszystkie moduły cechuje prostota obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z pozostałymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie wspierające zarządzanie firmą.