Comarch erp xl a optima

Program comarch xl jest wtedy zwiększony system klasy ERP wspomagający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wciągane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do wielkich firmy będących sporo oddziałów na całym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej sfery są dostępne w następujących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - gospodarka i kierowanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny oraz fizyczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz kierowanie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl prezentuję się bardzo rozbudowanymi ofertami oraz korzysta budowę modułową. Świadczę to nieograniczone możliwości tworzenia rozwiązania dopasowanego do prawdziwych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w działy, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System spółki comarch jest wybierany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest istotną analizą wszystkich procesów a też potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście kupi na uzyskanie dużej wydajności w miejscu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również organizm w standardzie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa więc w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie traktuje konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Umożliwiają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych kupi na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zużywany w ponad 5000 przedsiębiorstw w wszelkiej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa i automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane