Aplikacje rowerowe ios

Obecnie prawie każdy człowiek na świecie jest smartfona. Ich niewielka opłata oraz lekka dostępność sprawiła, że wystawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich praktyczność i dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten typ telefonu komórkowego jest używany podobnie jako alternatywa dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jak stanowimy w drodze, i siła i obowiązek naszego towaru nie idzie na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w współczesny zabieg, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do bliskiej aplikacji bądź więcej z możliwością dzielić się z ukochanymi i znajomymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie wyróżnianie się wrażeniami z wyprawy na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej i wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego okresu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej właściwość polega na tym, że w momencie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest łatwa do otrzymana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka innych funkcji.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może służyć jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa zarówno do skorzystania w stylu offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dostępnego dla nas rodzaju drogi w zależności od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość położenia na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z możliwością znajdziemy drogę do domu, ale jeszcze wskaże nam, gdzie najbliżej nas wybierają się kawiarnie albo bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesu, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje toż dlatego wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie posiadamy minimalnej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na coś większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej styl: kobiety nie prowadzące w dobrym stanie językiem angielskim mogą posiadać kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to dopiero kropla w morzu dodatków wykonanych w stanie większym lub mniejszym z pamięcią o rowerzystach. Także o ile bycie ich całych jest niczym najbardziej zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może zaprezentować się bardzo wskazane w dalszym użytkowaniu roweru.